Obsługa kadrowo – płacowa

Obsługa kadrowo – płacowa

Umowy cywilnoprawne

Umowy o prace

profesjonalna obsluga kadrowo placowa img1

Profesjonalna obsługa kadrowo — płacowa

Działania z zakresu szeroko pojętych kadr i płac mają na celu nie tylko zadbanie o sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi. To również podstawa dla zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków oraz skuteczne nadzorowanie pracy, przestrzegając ich praw, a także obowiązków.

Regulacje prawne, nierzadko bardzo skomplikowane, mogą jednak okazać się problematyczne dla przedsiębiorców, dlatego w naszym biurze oferujemy kompleksowe usługi kadrowo-płacowe świadczone dla firm na terenie Poznania, Kościana i innych miast w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się udzielaniem pomocy przedsiębiorstwom działającym w obrębie różnorodnych branż.

Prowadzenie firmy a obsługa kadrowo-płacowa online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, świadczymy usługi kadrowo-płacowe obejmujące nie tylko przedsiębiorstwa z Poznania i Kościana lub okolicznych miejscowości. Nasza oferta zawiera też obsługę online, z której mogą skorzystać firmy działające na terenie całej Polski.

Nasza propozycja obejmuje między innymi przygotowywanie umów o pracę albo cywilnoprawnych, monitorowanie wymiaru urlopów oraz zwolnień lekarskich pracowników, sporządzanie rozliczeń podatkowych, kontrolowanie ważności badań lekarskich czy prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Oferowane usługi kadrowo-płacowe to idealny sposób na efektywną pracę przedsiębiorstwa, a zarazem zredukowanie kosztów koniecznych w przypadku prowadzenia firmowego działu kadr i płac.

Fachowe doradztwo płacowe w biurze Finance 4 More

Efektywne zarządzanie własną działalnością gospodarczą to nie tylko odpowiedzialne, ale również skomplikowane zadanie wymagające podejmowania wielu decyzji czy wdrażania nowych procesów. W Finance 4 More doskonale o tym wiemy, dlatego poza standardowymi, kompleksowymi usługami proponujemy też doradztwo kadrowo–płacowe, pomagając na przykład w optymalizacji kosztów. Klienci z Poznania, Kościana i innych miast w Polsce mogą liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistek oraz indywidualne podejście. Zapraszamy do współpracy!

W ramach usług kadrowo – płacowych:

  • sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, o dzieło,
  • prowadzenie kartotek pracowniczych,
  • rozliczanie delegacji,
  • urlopów i ekwiwalentów,
  • ustalanie prawa do odszkodowań,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczanie obowiązkowych składek ZUS,
  • doradztwo w zakresie obowiązków pracodawcy,
  • usługi w zakresie BHP oraz badań lekarskich,
  • sporządzanie rozliczeń PIT-11 i wiele innych.

 

Oferujemy usługi kadrowo-płacowe w Poznaniu, Kościanie i innych miastach województwa wielkopolskiego. Na potrzeby naszych Klientów, proponowana jest również obsługa kadrowo-płacowo firmy online.

Szukasz profesjonalistów z zakresu usług kadrowo-płacowych? Potrzebujesz zatrudnić pracowników, ale nie chcesz inwestować w tworzenie działu kadrowego wewnątrz firmy? Skontaktuj się z nami! Oferujemy wysokiej jakości obsługę kadr i płac.

Napisz do nas
Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.