O nas

Finance4more full 15 1 1
Poznaj nas

Księgowość z uśmiechem

Księgowe bez garsonek, zawsze uśmiechnięte i skore do żartów. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i sympatyczny kontakt.

U nas zawsze napijesz się dobrej kawy i porozmawiasz nie tylko o podatkach i finansach, ale jeśli trzeba – tematy te przedstawimy w jasny i zrozumiały sposób.

Stacjonarnie przyjmujemy w naszych biurach w Kościanie, lecz oferujemy też naszą pomoc bez wychodzenia z domu. W Finance4more jesteśmy otwarte na zdalną współpracę z zakresie usług związanych z rachunkowością, doradztwem finansowym, podatkowym i biznesowym.

Nasz zespół

Poznaj naszych ekspertów

Finance4more Internet 22 2.jpg

Natalia

Prezes Zarządu

Główny udziałowiec, Prezes Zarządu czyli Szefowa całego zamieszania. Magister nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W branży od około 15 lat. Na co dzień mama dwójki wspaniałych dzieci. Kochająca podróże, zwłaszcza te w góry. Plan na ten rok: zdobyć Mont Blanc.

Finance4more Internet 8.jpg

Joanna

Specjalista ds. Księgowości

Prawa ręka Prezes Zarządu/Szefowej. Zawsze na miejscu. Zawsze chętna do pomocy i działania. Jej ulubionym środkiem transportu jest rower. Pasjonatka wizażu i charakteryzacji a także filmów o superbohaterach i książek kryminalnych.

finance4more 3

Irena

Specjalista ds. Kadr i Płac

W branży od prawie 40 lat, działająca praktycznie wyłącznie online. Przesympatyczna, kochająca babcia gromadki wnucząt. Często można ją spotkać pracującą z laptopem w ogrodzie a jej ulubionym kierunkiem podróży jest polskie morze.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.