>
Biuro rachunkowe Okonek

Biuro rachunkowe Okonek

Potrzebujesz zespołu specjalizującego się w rachunkowości i rozliczeniach w mieście Okonek? Świetnie trafiłeś! W naszym biurze rachunkowym Finance 4 More stawiamy na indywidualne podejście do klienta i wysoką jakość usług.

Biuro rachunkowe - usługi

Każdemu, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą w Okonku lub innym wielkopolskim mieście, oferujemy rzetelne doradztwo finansowe, a także pomoc w rozliczaniu PIT-ów i wyliczaniu składek ubezpieczeniowych. Właściciele lokali gastronomicznych korzystających z systemu HoReCa otrzymają również kompleksową pomoc w zarządzaniu finansami w naszym dziale księgowości! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o zakresie usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe w Okonku.

employee
Obsługa kadrowo - płacowa
review
Księgowość hotelu i gastronomii
internet banking
Księgowość online
accounting
Usługi księgowe
money bag
Ryczałt
accounting book
Księga przychodów i rozchodów
accounting 1
Pełna księgowość
video
Rozliczanie PIT

Profesjonalne biuro rachunkowe -Okonek

Nasi eksperci są pasjonatami liczb i zapewniają najwyższej jakości obsługę klienta. Zapewniamy firmom  w mieście Okonek profesjonalne usługi kadrowo-płacowe, przygotowywanie umów, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, opracowywanie biznesplanów oraz doradztwo podatkowe i inwestycyjne. Decydując się na współpracę z Finance 4 More, możesz liczyć na precyzyjną obsługę finansów swojej firmy. Nasza wszechstronna wiedza księgowa pozwala nam nie tylko dostarczać rozwiązania oparte na najnowszych standardach, ale także stale poszerzać naszą wiedzę w takich obszarach, jak prawo podatkowe i monitorowanie zmian.

customer service
Szeroki zakres uslug

Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i firm zarejestrowanych jako spółki prawa handlowego.

report
Bogata gama sprawozdań

Oferujemy naszym klientom kompleksowe raporty i zestawienia prezentujące szczegółowe wyniki ich działalności.

Biuro rachunkowe i księgowość — również online!

W naszym biurze rachunkowym w mieście Okonek świadczymy usługi księgowe zarówno osobiście, jak i online. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny dla właścicieli firm jest czas, a korzystanie z usług księgowych online znacznie upraszcza proces dopełniania niezbędnych procedur. Możesz komunikować się zdalnie za pomocą dowolnego komunikatora, dzięki czemu zarządzanie firmą będzie łatwiejsze! Właściciele firm w całym kraju korzystają z usług świadczonych przez Finance 4 More. Masz jakieś pytania? Wyślij nam wiadomość!

Rzetelni doradcy podatkowi do Twoich usług

Pomagamy klientom zrozumieć złożone przepisy podatkowe, sporządzamy zeznania podatkowe i oświadczenia, oferujemy porady i reprezentujemy ich w kontaktach z urzędami. Opowiadamy się za terminowym i prawidłowym płaceniem podatków. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób i zawsze traktujemy nasze zadania z należytą uwagą. Jeśli więc szukasz firmy księgowej w mieście Okonek, skontaktuj się z nami.

Andrzej Andrzejewski
Andrzej Andrzejewski
17/05/2023
Serdecznie polecam Biuro Rachunkowe Finance 4more.. Pani Natalia to nie tylko Księgowa ale również świetny doradca w każdej sprawie. Borykaliśmy sie z wieloma niedokonczonymi sprawami urzędowymi z którymi bardzo szybko i z wielką łatwością Pani Natalia sobie poradziła. Miałem do czynienia z kilkoma biurami ale to Biuro jest świetne. Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc..
Jola Rozenkiewicz
Jola Rozenkiewicz
17/05/2023
Obsługa klienta profesjonalna ,szybka ,konkretna,biuro godne polecenia.Panie bardzo sympatyczne,szefowa na wagę złota.
Sabina Mejer
Sabina Mejer
17/05/2023
Bardzo polecam to biuro rachunkowe i Panią Natalię. Super kompetentna osoba, zaangażowana w pracę i zawsze znajdująca rozwiązania. Pomaga dużym podmiotom, jak i małym działalnościom 1osobowym.
K K
K K
16/05/2023
Najlepsze biuro rachunkowe pod słońcem.🙂Wiem co mowię ,przerabiałam już kilka biur. Rzetelność , terminowość, ogromna wiedza merytoryczna i doradztwo ,a Wszysko to okraszone serdeczną, miłą atmosferą i wysoką kulturą współpracy 👍
Iwona Radojewska
Iwona Radojewska
16/05/2023
Polecam Panią Natalię z całego serca. Pełen profesjonalizm, gdyby wszędzie była taka obsługa świat byłby dużo piękniejszy.
Krystian Glinkowski
Krystian Glinkowski
09/05/2023
Sprawnie, szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.
M B
M B
03/05/2023
Szczerze polecam usługi biura rachunkowego, wszystkie Panie są bardzo pomocne i skutecznie rozwiązują każdą sprawę. Korzystam już od 2 lat i największe wg. mnie plusy to: kontakt on-line (bez potrzeby odbywania spotkań lub przekazywania dokumentów) zaufanie oraz profesjonalizm. Nigdy nie pozostawiono moich wątpliwości podatkowych bez odpowiedzi a dodam, że rozliczam różne formy przychodów. Koszty związane z obsługą rachunkową są konkurencyjne. Polecam również tym, którzy chcą zaoszczędzić czas i oddać swoje sprawy firmie zewnętrznej.
Marta Andryszak
Marta Andryszak
03/05/2023
Wsparcie Pani Natalii jest nieocenione! Ogromna wiedza, doświadczenie i umiejetność poradzenia sobie z każdym problem. Szczerze polecam!
Mateusz Zieliński
Mateusz Zieliński
01/05/2023
I jak co roku przychodzi czas rozliczeń podatkowych niby nie czarna magia ale w przypadku rozliczenia zagranicznego ilu ludzi tyle opinii i każdy ma oczywiście rację a w interanecie wszystko na każdy temat tylko nie na co dotyczy ciebie. Na szczęście Biuro Rachunkowe Finance 4 More podeszło do mojej spawy indywidualnie i profesjonalnie. Rozmowa Panią Natalią i wyjaśnienie mojej sytuacji a po niedługim czasie telefon zwrotny z obszernym wyjaśnieniem sytuacji w której się znajduje podpartej konkretnymi ustawami z polskiego prawa podatkowego które rozwiały moje wszelkie wątpliwości w mojej sprawie. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu sprawili że muszę się już tym przejmować gorąco polecam!!!
Patryk Jan
Patryk Jan
20/04/2023
Biuro rachunkowe, które na pierwszym miejscu stawia klienta. Sprawny i efektywny kontakt z księgową powoduje, że czuję się bezpiecznie w sprawach finansowych dotyczących swojej działalności. Szczerze rekomenduję to biuro! MatKre<3

Dołącz do grona zadowolonych klientów w mieście Okonek

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług doradztwa podatkowego. Obiecujemy, że podjęte przez nas kroki wesprą Państwa firmę w osiągnięciu zamierzonych celów i wzmocnią jej pozycję na rynku. Nasze biuro rachunkowe działa nie tylko na terenie miasta Okonek, ale także w całej Polsce.

Napisz do nas
Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.